Zgłoszenie do szkoły | EduPoint Katowice

Zgłoszenie do szkoły

Jeżeli jesteś zaintersowany/a nauką w naszej szkole wypełnij i wyślij poniższy formularz. Zapisy stacjonarne odbywają się w naszej placówce w dniach 2-30 września 2019 roku  godzinach 14 – 18. Prosimy odwiedzić nas we wrześniu,  aby podpisać umowę, wpłacić zaliczkę na kurs oraz ustalić poziom kursu (napisać test).

Jeśli kurs dotyczy dzieci w wieku szkolnym, prosimy na początku września udostępnić nam szkolny plan dziecka (godziny zakończenia lekcji).

Preferowana forma komunikacji:

Kursy do wyboru:
kurs języka angielskiegokurs nauki czytania

Zaznacz poziom kursu j. angielskiego:
Kontynuacja kursuNie wiem - napiszę testPoczątkującyMało zaawansowanyŚrednio zaawansowanyZaawansowanyKurs dla ósmoklasistyKurs maturalny

Preferowane miejsce nauki:

Skąd dowiedziałeś się o naszej ofercie:
z internetuod znajomegoz plakatu/ulotkiinne - wpisz poniżej

 

Klauzula RODO

Szkoła Językowa EduPoint szanuje Państwa prywatność. Gdy podają nam Państwo swoje dane osobowe wykorzystujemy je w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania, do procesu rekrutacji i obsługi kursów, do celów marketingowych i statystycznych oraz do utrzymania kontaktu z Państwem jako naszym klientem.

Klauzula informacyjna


Dbając o Państwa dane osobowe i w oparciu o wewnętrzne procedury w związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018 r. RODO pragniemy spełnić względem Państwa obowiązek informacyjny.

  1. Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Adam Kwiatkowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą FHU ARPAD z siedzibą w Katowicach, 40-545 Katowice, NIP 6340067578, zwany dalej: „Administratorem”.
  2. Z Administratorem danych można się skontaktować pisząc na adres: Bojanowskiego 4,40-772 Katowice lub telefonując pod numer: 601-637-341.
  3. Pani/ Pana dane będą przetwarzane w celach prawidłowego wykonania umowy, dostarczania i obsługi usług, promocji, zapewnienia dostępu i obsługi usług zewnętrznych niezbędnych do wykonania umowy.
  4. Pani/ Pana dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy i wynikający z obowiązujących u administratora przepisów dotyczących przechowywania dokumentacji tj. 5 lat.
  5. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
  6. Przysługuje Pani/ Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych.